Wózki widłowe
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wózków widłowych. Kontakt osobisty pozwoli Państwu obejrzeć nowe, jak i używane wózki w siedzibie naszej firmy.
ATEST WRÓBLEWSKI ul. Św. Rocha 156, 42-200 Częstochowa

UŻYWANE WÓZKI 

Posiadamy w ofercie używane wózki widłowe różnych marek, w tym m.in. Linde. Wszystkie wystawione na sprzedaż wózki przechodzą staranne sprawdzenie stanu technicznego i – w razie potrzeby – są naprawiane. Nie musisz nam wierzyć na słowo –wszystkie używane wózki widłowe nasi Klienci mogą osobiście sprawdzić i odbyć jazdę próbną.

W ofercie posiadamy wózki komisowe (wstawione do nas przez naszych klientów, którzy kupili w nas nowe wózki) oraz wózki własne po przeglądach technicznych.

Na  życzenie klienta (za dodatkową opłatą) świadczymy usługi z zakresu wymiany opon, płynów eksploatacyjnych, filtrów, rozrządów, przygotowania wózka do UDT, odnawianie powłoki lakierniczej. Na wykonane usługi dajemy gwarancję, której warunki i okres zamieszczony jest na fakturze sprzedaży.

Jeśli nie możesz do nas przyjechać wyślij zapytanie co jest dla Ciebie interesujące.

NOWE WÓZKI

Oferujemy Państwu wysokiej jakości nowe wózki widłowe marki Hangcha zarówno spalinowe jak i elektryczne. Jako doświadczeni sprzedawcy służymy pomocą w doborze wózka do Państwa potrzeb. Nasza oferta produktów jest bogata i zawsze aktualna. Szeroki wybór napędów i tonażu gwarantuje przystosowanie do różnych zadań logistycznych.

Zapraszamy do naszej siedziby, gdzie posiadamy wózki ekspozycyjne.

Jeśli nie możesz do nas przyjechać wyślij zapytanie co jest dla Ciebie interesujące.

Wyślij zapytanie co Cię interesuje

* pola obowiązkowe